Je hoort nu:
Bebu Silvetti
Lluvia de primavera

Neem contact op met Radio Continu

  • Exloërkijl Zuid 38
    9571 AC Tweede Exloërmond

  • 0909 - 9223 (€ 0,50 p.m.)
  • 06 - 11111 591
  • SMS CONTINU [spatie] gevolgd door je bericht naar nummer 3010* (€ 1,50 p.o.b., max. 1)
    * Je betaalt per verstuurd bericht eenmalig € 1,50 via je telefoonrekening (buiten je belbundel om). Je ontvangt maximaal 1 retour bericht. Meer info? www.payinfo.nl Ben je jonger dan 18? Vraag toestemming aan je ouders!

  • studio@radiocontinu.nl

  • KvK nummer: 04062705
  • IBAN Rekeningnummer: NL48 RABO 0348031602
  • BIC: RABONL2U
  • BTW nummer: NL810198307B01

E-mailadressen

Voor algemene vragen/opmerkingen: info@radiocontinu.nl
Voor technische vragen/storingsmeldingen: techniek@radiocontinu.nl
Voor vragen over je lidmaatschap (adreswijzigingen/opzeggingen donateurs): info@radiocontinu.nl
Voor vragen over Radio Continu evenementen zoals On Tour Shows, Drive In Shows en Artiestenreizen: events@radiocontinu.nl
Voor vragen/opmerkingen betreffende de commercial planning/facturering: planning@radiocontinu.nl
Om (nieuwe) muziek aan te leveren: muziekredactie@radiocontinu.nl (minimaal 320Kbs MP3!)

Voor vragen aan één van de DJ’s/team-leden of commercieel medewerkers:

Alinda van Zanden – alinda@radiocontinu.nl (vrijwilligster)
Eddy Harms – eddy@radiocontinu.nl (commercieel medewerker)
Feike van den Berg – feike@radiocontinu.nl (DJ)
Harry Langenburg – harry@radiocontinu.nl (directie)
Ina van der Werf – ina@radiocontinu.nl (commercieel medewerkster)
Ivar Slagers – ivar@radiocontinu.nl (commercieel medewerker, DJ)
Jans Koning – jans@radiocontinu.nl (administratief medewerker)
Kevin Terpstra – kevin@radiocontinu.nl (DJ)
Martin Fuller – martin@radiocontinu.nl (techniek)
Rob Vos – rob@radiocontinu.nl (commercieel medewerker)
Ronald Bronsema – ronaldbronsema@radiocontinu.nl (directie)
Ronald Dubben – ronald@radiocontinu.nl (bedrijfsleider, commercial planning, techniek)
Wim Drent – wim@radiocontinu.nl (event manager, DJ)